מכון אורטופדי ברעננה


מכון בני באלאנס הוא מכון אורטופדי מוביל למדרסים. את המקום מנהל בני בר לוי, מומחה בעל שם לאיזון הגוף דרך כף הרגל ובריאות כף הרגל. המכון מתמחה בהתאמה אישית של מדרסים ושאר נעליים אורטופדיות. כל לקוח שמגיע אל המכון זוכה לייעוץ מקצועי, יחס אישי ושפע של עצות אכפתיות לשיפור התנועה והיציבה, טיפול בכאבים ובחירת נעליים טובות יותר. כשמחפשים מכון אורטופדי ברעננה כדאי להגיע אל בני בר לוי ולנסות את המדרסים הנפלאים שלו.

אל מכון אורטופדי ברעננה נהוג להגיע במקרים בהם מתעוררות בעיות של יציבה, הליכה וכאבים בכפות הרגליים ושלד העצמות. יציבה נכונה וזקופה היא סמל של בריאות ואורח חיים בריא. הרגלים של יציבה נכונה אפשר לפתח בעזרת ייעוץ מקצועי נכון ושימוש במדרסים ונעליים אורטופדיות. בני בר לוי משמש יועץ מקצועי מוביל לפיתוח הרגלי יציבה נכונה, מניעת כאבים והתאמת מדרסים ונעליים אורטופדיות.

מכון אורטופדי ברעננה– מדרסים בהתאמה אישית

מכון אורטופדי ברעננהמטופלים רבים מגיעים בכל יום אל מכון אורטופדי ברעננה בכדי לקבל מדרסים בהתאמה אישית. המון אנשים סבורים כי אין להם כל צורך במדרסים, הם בטוחים כי הנעליים מספקות לעמוד השדרה את התמיכה לה הוא זקוק. התנאים בשטח מוכיחים כי הטענה אינה נכונה, נעליים רגילות אינן מספקות תמיכה מתאימה לשלד העצמות ויוצרות בעיות של יציבה, כאבי גב ובעיות הליכה. שימוש במדרסים מעניק לשלד העצמות כולו תמיכה מתאימה וסביבה נוחה יותר להליכה ועמידה.

התאמה נכונה של מדרסים דורשת פנייה לאיש מקצוע מוביל. בני בר לוי מנהל מכון אורטופדי ברעננה, מכון בני באלאנס הוא אחד מהמכונים המובילים והטובים ביותר בישראל לאורטופדיה ומדרסים. החיים בעולם המודני כוללים הליכה על משטחים קשים של בטון, פעילות גופנית מועטת ושימוש בנעליים לא נוחות , ואף משקל יתר, כל ההרגלים הללו יוצרים כאבים ובעיות של יציבה. מדרסים בהתאמה אישית מבטיחים שיפור מיידי וטיפול הולם בבעיות אורטופדיות.

מכון אורטופדי ברעננה– איך לבחור מדרסים?

מדרסים הם מדרכים מיוחדים שמנחיםאת כפות הרגליים כיצד ללכת וכיצד לחלק את משקל הגוף בצורה נכונה. תפוקה מלאה ומיצוי של הפוטנציאל הרפואי שטמון במדרסים דורש אבחנה רפואית מקיפה לפני התקנת המדרס, התאמה אישית לכף הרגל והנעל אותה נועל המטופל, שימוש בחומרים איכותיים וביקורת תקופתית במכון. הלקוחות מקבלים את כל זה ועוד הרבה יותר במכון של בני בר לוי, לא כל מכון אורטופדי ברעננה יכול לספק למטופלים שירות מקצועי ברמה המקצועית של בני בר לוי.

מחפשים מדרסים או מכון אורטופדי ברעננה? כדאי להגיע למכון האורטופדי בני באלאנס של בני בר לוי. המטופלים במכון זוכים לייעוץ מקצועי של מומחה בעל שם עולמי בהתאמת מדרסים ויועץ להקניית הרגלים נכונים של יציבה והליכה. התאמה נכונה של מדרסים וטיפול בבעיות של יציבה כדאי לבצע מיד עם הופעה ראשונה של כאבים וסממנים בעייתיים.

מכון אורטופדי ברעננה– טיפול בילדים וספורטאים

מדרסים אורטופדיים מציעים תמיכה נכונה לילדים בשלבי התפתחות וגדילה מהירה של עמוד השדרה. בדיקה של אורטופד והתאמה נכונה של מדרסים לילדים תוכל למנוע התפתחות של כאבים ובעיות יציבה בעתיד. לצד הילדים מגיעים אל מכון אורטופדי ברעננה גם ספורטאים וותיקים וצעירים. כדורסלנים, מתעמלי אירובי, אצנים וכדורגלנים מגיעים אל המכון בכדי לקבל את הייעוץ המקצועי של בני בר לוי והתאמה אישית של מדרסים.

ספורטאים שמתעלמים מבעיות של יציבה עלולים לפתח החמרה לאורך השלד בכלל והמפרקים בפרט ולגרום לנפילות מסוכנות ופגיעות בשיווי משקל. מדרסים אורטופדיים כדאי להתקין בתוך כל נעל ספורט ונעל הליכה, המדרס מספק הגנה מקיפה לכף הרגל וכל שלד העצמות. שימוש באביזרים אורטופדיים מתאימים ומדרסים מבטיחים הליכה נכונה ושמירה על הבריאות תקינה.