מכון אורטופדי למדרסים

עמידה ממושכת על הרגליים ללא יציבה נכונה בנעליים אורטופדיות ומדרסים עלולים לגרור כאבים ובעיות בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון ואף בחוליות הצוואר. מכון אורטופדי למדרסים של בני בר לוי מציע פתרונות, טיפול ומגוון רחב של מדרסים ואביזרים אורטופדיים איכותיים. הלקוחות במכון זוכים למדרסים מצוינים ושירות מקצועי ברמה גבוהה. בני בר לוי הוא מומחה מוביל בישראל לטיפול בבעיות יציבה ושאר בעיות אורטופדיות. את בני בר לוי אפשר לראות מרצה בכנסים מקצועיים ומספק שירותי ייעוץ בתוכניות טלוויזיה מובילות ובתוכניות רדיו.

מכון אורטופדי למדרסים– המלצות

מכון אורטופדי ברעננה

כפות רגליים עם קריסה חזקה ביותר

מומחים של מכון אורטופדי למדרסים ממליצים לכלל המטופלים שמגיעים אל המקום על בדיקת יציבה ופיתוח הרגלים נכונים של הליכה ויציבה. שימוש במדרסים בהתאמה אישית לצד נעליים אורטפדיות מעניק לעמוד השדרה תמיכה מלאה ובריאה. חשוב להדגיש כי לא כל נעל היא נעל אורטופדית מומלצת, בכל בחירה של נעל כדאי לבחון את תחושת הרגל בתוך הנעל והתמיכה לה זוכה כף הרגל. נעליים טובות יעניקו תמיכה מלאה ואחזקה נכונה של כף הרגל, מכון אורטופדי למדרסים מציע התאמה אישית של מדרס לכל רגל וייעוץ לבחירת נעל מתאימה.

מכון אורטופדי למדרסים– סוגים של מדרסים

מכון אורטופדי למדרסים מציע בדיקה של התנהגות הגוף במהלך תנועה והתאמה אישית של מדרסים מסוגים שונים. בני בר לוי הקים מכון אורטופדי למדרסים ברעננה, המכון הוא אחד המכונים המובילים בישראל למדרסים ואורטופדיה. לקוחות של מכון אורטופדי למדרסים מגיעים אל המקום עם המלצה של רופאי קופת חולים, מומחים בתחום הרפואה המשלימה, המלצה של רופא ספורט ויוזמה אישית של המטופל.

מכון אורטופדי למדרסים מציע תמיכה מלאה לכף הרגל ומונע לחץ על המפרקים במהלך תנועה או כאבים בנקודות לחץ על כף הרגל. אחוז ניכר מהמטופלים שמגיעים אל מכון אורטופדי למדרסים סובלים מבעיות של כף רגל שטוחה, פלטפוס מהווה בעיה נפוצה, כבר עכשיו אפשר לטפל בבעיות אורטופדיות בעזרת שימוש במדרסים ונעליים אורטופדיות. את המדרסים מתאים בני בר לוי במכון לאורך שנים ארוכות של ניסיון בתחום ושיטות אבחון יחודיות אותן פיתח על רקע ניסיונו הטכני בתחום התעופה.

בדיקת מחשב ליציבה לקויה